تبليغات

چرا لیموبلاگ را برای نمایش آگهی ام انتخاب کنم ؟
سیستم وبلاگدهی لیموبلاگ بر اساس آمار وب سایت های تجزیه و تحلیل آمار وب سایت ها یکی از پربیننده ترین وب سایت های فارسی زبان است. و وجود هزاران کاربر وبلاگ نویس در این سایت حاکی از موفقیت چشم گیر این سایت در عرصه ی نت است. بازدیدکنندگان این وب سایت ممکن است افراد عمومی و یا متخصص و در گروههای سنی مختلف باشند . این جامعه ی مجازی می تواند مکانی مناسب برای شرکت ها ، صاحبان مشاغل ، تجار و هر شخص و یا کالایی که نیازمند دیده شدن در دنیای مجازی است می باشد .

نحوه ی نمایش آگهی در لیمو بلاگ و تعرفه ها
در حال حاضر فقط امکان نمایش آگهی و صفحات داخلی (ثبت نام ، ورود کاربران ، لیست وبلاگ ها و ...) وجود دارد و امکان نمایش آگهی شما در وبلاگ ها با توجه به سیاست هایی که مدیران سایت دنبال می کنند وجود ندارد.
کلاس

ابعاد

مکان نمایش

7 روز (تومان)

14 روز (تومان)

30 روز (تومان)

A

550X60

بالای صفحه

150,000

300,000

550,000

B

468X60

بالای صفحه

110,000

220,000

400,000

C

468X60

پایین صفحه

70,000

140,000

250,000

D

لینک متنی

پایین صفحه

- - -

- - -

30,000

 

مشخصات بنر ها :
حداکثر حجم مجاز برای بنر ارسالی شما برای کلاس B و C با سایز مطرح شده 30 کیلوبایت و برای کلاس A تا 50 کیلوبایت است . فرمت بنر شما می تواند JPG ، PNG ، GIF و یا فلش باشد .همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز میبایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد.بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد.

قوانین و شرایط جذب آگهی
از پذیرش آگهی سایتهای  حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.

نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت  و یا دفتر بازرگانی آن انجام پذير خواهد بود.

درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در لیموبلاگ (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در لیموبلاگ باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.

مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال لیموبلاگ در قبول بنر و آگهی مختار است.

تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.

طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم لیموبلاگ آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.

پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود.

در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.

در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران یا بخش بازرگانی سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.

واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای لیموبلاگ نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده لیموبلاگ نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.

نحوه ی پرداخت و سفارش :
جهت دریافت شماره حساب ، پرداخت و فعال سازی آگهی تان از طریق فرم زیر اقدام نمائید.

نام شما
وب سایت شما
ایمیل
موضوع
متن پیام
کد امنیتی
ورود به مديريت
نام کاربري
رمز عبور
کلمه عبور را فراموش کردم
ورود به وبلاگهای گروهی
برای ورود مشکل دارید؟
جديدترين وبلاگ های به روز شده